Ankieta

Który z kandydatów zasługuje na Twoje poparcie?

Andrzej Duda
72 (32.7%)
Małgorzata Kidawa-Błońska / Rafał Trzaskowski
104 (47.3%)
Władysław Kosiniak-Kamysz
19 (8.6%)
Robert Biedroń
5 (2.3%)
Krzysztof Bosak
12 (5.5%)
Szymon Hołownia
8 (3.6%)

Głosów w sumie: 220

Autor Wątek: Preferencje wyborcze forumowiczów  (Przeczytany 6003 razy)

Description:

Mariolka

• Gość
Odp: Preferencje wyborcze forumowiczów
« Odpowiedź #450 dnia: Wtorek 30 Czerwiec 2020, godzina 19:19 »

Mariolka

• Gość
« Odpowiedź #451 dnia: Wtorek 30 Czerwiec 2020, godzina 19:20 »
Jako wyborca bosaka głosuję na Dudę, mimo że nie jest to kandydat z mojej bajki, i zachęce kolegów którzy także głosowali na bosaka by szli na Dudę, mogę potwierdzić że 4 osoby już takie się znalazły, niby nie dużo ale jak każdy tak przekona kogoś to tęczowy rafał popłynie

BRAWO !  :happy-emoticon:  :flower-emoticon:

wsiok

• Gość
« Odpowiedź #452 dnia: Wtorek 30 Czerwiec 2020, godzina 21:52 »
Po słowach zbigniewa bońka o wsiokach i niewykształconych ludziach zachęciły mnie do pójścia do 2 tury, miałem nie iść bo ani duda ani trzaskowski mi nie odpowiada ale poziom chamstwa już został przekroczony, osobiście jestem ze wsi, znam ludzi bez wyzszego wykształcenia i to osoby które wszystko same potrafią zrobić, a pewnie nie jeden wykształocny w takich sprawach wzywa fachowca, tak więc można popierać ale nie wyzywać ludzi od wsioków, głosuję na dudę, pan boniek chyba zachęcił wiele osób taką postawą

janas

• Gość
« Odpowiedź #453 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 08:20 »

Piękne patriotyczne hasło na spotkaniu z trzaskowskim :laughting-out-loud-emoticon: :laughting-out-loud-emoticon: :laughting-out-loud-emoticon:

wykształcony

• Gość
« Odpowiedź #454 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 08:22 »
Ja mam wykształcenie wyższe i idę na rafała, studia jechałem na ściągach na trójach miałem kilka warunków dyplom obroniłem online bez żadnego wysiłu, mam papierek i jestem wykształcony, dlatego idę na rafała bo mam dość żondu, i ih telewizi, tszeba popszeć rafała i pujść na niego do wyboruw bo jestem wykształcony i z wielkiego maista

2 tura

• Gość
« Odpowiedź #455 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 08:41 »
Biedroń 2% kosiniak 2% w wyborach prezydenckich sld 14% psl 9% w wyborach do sejmu, czy ma ktoś jeszcze jakieś wątpliwości że wynik trzaskowskiego jest wysoki bo w 1 turze poparło go sld i psl, już od nich za wiele nie wyciąnie w 2 turze, analizując sobie przepływy elektoratu kto pójdzie kto nie to zostaje nam do zgarnięcia 26% dajmy że jakieś 6% z tego wgl nie pójdzie do wyborów, od hołowni pójdzie jakieś 10% z czego 8 na rafała 2 na dudę, od bosaka połowa nie pójdzie ci co pójdą to w większośći na dudę, od reszty kandydatów rafał wyciągnie maks 4%, w 2 turze dojdzie grupa wyborców co nie szła głosować na dudę w 1 turze bo wiedziała że i tak wejdzie do 2 tury i byli nastawienie na głosowanie w 2 turze na dudę, biorąc to wszystko pod uwagę duda wygra w stosunku 53-47%

marynarz

• Gość
« Odpowiedź #456 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 09:37 »
Dzisiaj trasa dudy kończy się na człopie czyli zbliża się w kierunku naszego powiatu, ciekawe czy nas odwiedzi?

wyborca 2020

• Gość
« Odpowiedź #457 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 14:46 »
85183715-3465111583539266-8969287061697806000-o" border="0

wyborca 2020

• Gość
« Odpowiedź #458 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 14:55 »
Polacy, którzy uwierzyli Hołowni, wpłacali pieniądze i wciąż wpłacają na podane przez niego konto murza się czuć oszukani, przynajmniej część tych osób.Tak sie dać nabrać przez cwaniaka Hołownię, naprawdę ludzie ślepi jesteście? On nigdy nie był nie zależny to podstawiony człowiek Tuska , który miał zabrać głosy Dudzie tylko za bardzo się nie udało.

Czy Wy Polacy nie widzicie , że to Wy finansujecie kampanię Trzaskowskiego?

Maski opadły! "Niezależny" Hołownia finansuje... wyborczą promocję Trzaskowskiego

https://m.niezalezna.pl/338341-maski-opadly-niezalezny-holownia-finansuje-wyborcza-promocje-trzaskowskiego

krzychu

• Gość
« Odpowiedź #459 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 16:07 »
A będzie jakieś piwko czy kiełbaska z grilla na spotkaniu bo w sumie po robocie będę to bym zjadł sobie, a na spotkanie się wybieram

Tomek

• Gość
« Odpowiedź #460 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 20:07 »
Może jeszcze frytki do tego? Dostaniesz wszystko od Trzaskowskiego kolego  :laughting-out-loud-emoticon:

krzychu

• Gość
« Odpowiedź #461 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 20:29 »
Frytki też bym zjadł bo jutro ciężki dzień w robocie, ale kiełbaska starczy, i piwko lub cola, jak kiedyś byłem na festynie w przytocznej to dawali

Mariolka

• Gość
« Odpowiedź #462 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 20:58 »
Krzychu to nie ten festyn  :laughting-out-loud-emoticon:

Kto może to niech przyjdzie, przyjedzie  na spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą .Zapraszam serdecznie wszystkich.

krzychu

• Gość
« Odpowiedź #463 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 21:05 »
Ale zjeadłbym se coś serdelową najlepiej albo kapuśniak na świńskim ryju

Mariolka

• Gość
« Odpowiedź #464 dnia: Środa 01 Lipiec 2020, godzina 21:29 »
Smacznego :)
Smak mi narobiłeś, że muszę sobie zrobić kapuśniaczku, a serdelową lubię :)