Niedziela 08 Grudzień 2019, godzina 00:54

Autor Wątek: Preferencje wyborcze i opinie forumowiczów  (Przeczytany 3343 razy)

Description: Wybory do Parlamentu 2019

ciekawe

• Gość
Odp: Preferencje wyborcze i opinie forumowiczów
« Odpowiedź #240 dnia: Czwartek 24 Październik 2019, godzina 21:14 »
Były radny klubu KO odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego sejmiku

Opozycyjna radna PiS Małgorzata Jacyna-Witt komentowała sytuację słowami z "taśm Neumanna".

- Jak Mirek będzie w Platformie, to będę się o niego bił. Jak nie będzie, to mam go "w de". Ja się biję tylko o ludzi w Platformie. Mam "w de" tych, co wychodzą, kompletnie - mówiła Jacyna-Witt.

https://radioszczecin.pl/1,396219,byly-radny-klubu-ko-odwolany-z-funkcji-wiceprzew

Tego pana, radnego nigdy nie darzyłem sympatią, wcale mi go nie jest żal , dostał za swoje.

Fakt jest faktem, że Neuman z PO mówił prawdę na taśmach prawdy  :laughting-out-loud-emoticon:

Ciekaw jestem,co zrobi radny  :question-emoticon:

zulu gula

• Gość
« Odpowiedź #241 dnia: Czwartek 24 Październik 2019, godzina 22:18 »
No to teraz musi się zapisać do PO  :laughting-out-loud-emoticon:
Żadna to różnica, jedno wielkie G.  :laughting-out-loud-emoticon:

z fejsa

• Gość
« Odpowiedź #242 dnia: Czwartek 24 Październik 2019, godzina 23:22 »
Tłumaczenia radnego  :watermelon-emoticon:

Zbigniew Chojecki - radny Województwa Zachodniopomorskiego

Prezentuję powody odejścia z dniem wczorajszym 23.10.2019r.) z Partii politycznej Nowoczesna, co spowodowało że wystąpiłem z Klubu Radnych Koalicją Obywatelska Platforma Nowoczesna.

Taki ruch spowodować miał zaproszenie Nowoczesnej do Zarządu Województwa, bo zwolniły się dwa takie miejsca po wyborach parlamentarnych (z zarząd odeszli: do Sejmu Jarosław Rzepa a do Senatu Janusz Gromek), a co za tym idzie, zyskaliby mieszkańcy naszego regionu: stargardzkiego, pyrzyckiego, gryfińskiego i myśliborskiego

Na dzisiejszej Sesji Sejmiku uzupełniono te dwa miejsca: wicemarszałkiem został Olgierd Kustosz z PSL oraz Anna Bańkowska z PO z Kołobrzegu. Liczyłem, że tym ruchem Nowoczesna wprowadzi do Zarządu swojego przedstawiciela. Nie uzyskałem akceptacji do Zarządu a pokłosiem odwołano mnie z funkcji społecznej Wiceprzewodniczącego Sejmiku.

Zapraszam do obejrzenia mojego wystąpuenia, kiedy argumentuję przed tajnym głosowaniem o odwołanie mnie z funkcji Wiceprzewodniczącego Sejmiku.

Dalej jestem radnym Województwa Zachodniopomorskiego, jako bezpartyjny i mam zdolność współpracy z każdym z radnych naszego Województwa, bo lubimy się wzajemnie, choć niekiedy wspieramy się na argumenty.

Nagranie pochodzi z Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego, z X Sesji, z dnia 24.10.2019r.

gość

• Gość
« Odpowiedź #243 dnia: Piątek 25 Październik 2019, godzina 12:51 »
picuś glancuś i karierowicz.Tyle na temat.

Gość

• Gość
« Odpowiedź #244 dnia: Piątek 25 Październik 2019, godzina 18:52 »
picuś glancuś i karierowicz.Tyle na temat.

Jako podsumowanie można zacytować fragment "Wesela" Wyspiańskiego o złotym rogu.

PREZYDENT

• Gość
« Odpowiedź #245 dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 09:27 »
Andrzej Duda będzie w Myśliborzu.Super  :happy-emoticon:

Minister Paweł Mucha z wizytą w ratuszu - Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Myślibórz

Kilka dni temu prezydencki minister Paweł Mucha spotkał się z Burmistrzem Myśliborza Piotrem Sobolewskim. Przedmiotem spotkania była planowana wizyta prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w naszym mieście.

http://www.mysliborz.pl/aktualnosc-801-minister_pawel_mucha_z_wizyta_w_ratuszu.html

Kasia

• Gość
« Odpowiedź #246 dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 13:00 »
Fajnie  :happy-emoticon:
Fajnie by było gdyby przyjechał z żoną , z Panią Prezydentową  :flower-emoticon:

wyborca 2019

• Gość
« Odpowiedź #247 dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 14:30 »
Kto będzie miał możliwość spotkania się z Panem Prezydentem poza wyborczym spotkaniem? Kto to ustala?

gość

• Gość
« Odpowiedź #248 dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 19:45 »
Przyjedzie i burmistrz pokaże ten bród, smród, i opóźnienie w rozwoju (tak około 15 lat) całej gminy. Normalnie "ALTERNATYWY 4" część 2 tylko kto zagra Balcerka?  :vomited-emoticon:

EWENEMENT

• Gość
« Odpowiedź #249 dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 21:54 »
Alternatywy 4 to mozna nakrecic na glownej drodze krajowej przy Baszcie w kierunku os.slowianskiego.Jak mozna bylo dopuscic aby zalatac po jednej stronie pasa kostke brukowa asfaltem,a drugi pas jezdni pozostal z kostki brukowej.Haha!!!wstyd mi jest za to co tam sie dzieje!!!droga krajowa,a zrobiono tam szopke na maksa.Drodzy Radni widzieliscie to??? Ewenement na skale krajowa.Jeden pas ruchu z asfaltu,a drugi pas drogi w dodatku nizszy z kostki brukowej.Totalna hała i wstyd!!! Dyrektor pan "Jani....ki"powinnien sie wstydzic.Prosze o poruszenie tego jutro na sesji.

mieszkaniec MiG

• Gość
« Odpowiedź #250 dnia: Wtorek 29 Październik 2019, godzina 08:04 »
Kto będzie miał możliwość spotkania się z Panem Prezydentem poza wyborczym spotkaniem? Kto to ustala?

Tzw.elyta  :laughting-out-loud-emoticon:, czyli chichot historii się cały czas powtarza.Największą szansę będą mieli antypisowscy  :laughting-out-loud-emoticon: z burmistrzem na czele, który nie cierpi PiSu , ale zaciska zęby.Jego ulubionym  politykiem, którego tak często zaprasza jest Arłukowicz, wszyscy to wiedzą, nawet Leszek Dobrzyński i dziw mnie bierze, że ten poseł go tak hołubi.

z fejsa

• Gość
« Odpowiedź #251 dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 13:17 »
śmieszny człowiek  :laughting-out-loud-emoticon:

TVP3 Szczecin

"Nie spodziewałem się, że zostanę od razu odwołany również z funkcji wiceprzewodniczącego sejmiku" - powiedział w rozmowie politycznej ,,Spięcie? Zbigniew Chojecki, który zrezygnował z członkowstwa w partii Nowoczesna i tym samym klubu Koalicji Obywatelskiej w sejmiku województwa. Zobacz całą rozmowę: https://bit.ly/2PhPaqj

Zbigniew Chojecki Warto obejrzeć całość wywiadu ze Spięcia, bo tu jest tylko wycinek. https://www.facebook.com/976955692366256/posts/2655828534478955/

Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d ? Edytowano

Zbigniew Chojecki
Zbigniew Chojecki Proszę obejrzeć całość wypowiedź z Sesji Sejmku z 24.10.2019r. Link do niej: https://www.facebook.com/976955692366256/posts/2654049534656855/
2

Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 4 d ? Edytowano

Adam Lubnau
Adam Lubnau tak poważnie!powinien być pozbawiony mandatu Posła,ponieważ sprzeniewierzył się własnym wyborcom i ich nadziei na lepsze jutro.;)

Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d

Zbigniew Chojecki
    Zbigniew Chojecki Adam Lubnau przecież doszedłem z Nowoczesnej. Teraz zmienia się nazwa Klubu bez Nowoczesnej a poglądów nie zmieniam :) . Po prostu poszedłem z Nowoczesnej i teraz jest mój ruch przystąpienia do klubu zbieżnego z moimi poglądami. Moje poglądy prezentuje tylko Koalicja Obywatelska, więc mam plan przystąpić do nowego klubu bez Nowoczesnej. Czekam na zmianę nazwy tego klubu i ruch będzie w tym kierunku. Po prostu nie popieram braku decyzyjności Nowoczesnej, który to brak spowodował, że doszedłem z Nowoczesnej. Koalicja Obywatelska to mój kierunek. Moi wyborcy to wiedzą i mnie popierają.

Lubię to!
         ? Odpowiedz ? 3 d ? Edytowano

Zdzisław Klasiński
Zdzisław Klasiński Taki pan zasiada w sejmiku i nie ma pojecia na czym polega polityka ??, i tacy ludzie u nas zarzadzaja ,dziwne,chociaz moze i nie !!

Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d

Zbigniew Chojecki
    Zbigniew Chojecki Zdzisław Klasiński pojęcie mam. Nowoczesna spowodowała, że nie mogłem uczestniczyć w tak określonym klubie radnych. Jak klub zmieni nazwę i kierunek bez Nowoczesnej, to zrozumiałym jest, że zaproponuję moją osobę do klubu. Tu chodzi tylko o Nowoczesną, której działań nie popieram.

Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d

Gość

• Gość
« Odpowiedź #252 dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 16:27 »
Panie radny Chojecki, jak nie podziela pan działań (partii) Nowoczesnej, to złóż pan mandat radnego. Przecież został pan wybrany radnym reprezentując i identyfikując się z ta partią.
Mam nadzieję, że po obecnych pańskich działaniach wynika,  że jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy został pan wybrany na radnego. I nic tu zmiana przynależności partyjno-koalicyjnej nie zmieni.

no cóż...

• Gość
« Odpowiedź #253 dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 19:46 »
"Policjant jest 24h na dobę na służbie". "Policjant zawsze pozostaje policjantem, nawet na emeryturze". To cytaty z samych policjantów. Czy Milicjantów? W zasadzie formacja Milicji przeszła suchą nogą bez żadnej weryfikacji do nowego demokratycznego państwa polskiego, zmieniając jedynie nazwę na Policja. Bez weryfikacji kadrowych, dodatkowo mocno zasilona byłymi SBkami, którzy nie załapali się do UOP czy innych służb. Ze względu na mało chwalebne uczynki z konieczności wzięli gorszą robotę w Policji. Taka to Poli-Milicja.

Zdumiewająca jest aktywność byłych i czynnych Policjantów w wyborach. W każdych kolejnych przynajmniej kilku pojawia się w różnych komitetach wyborczych. Czyżby oni jaki i Pan radny Chojecki "został oddelegowany na odcinek polityczny???!"
Na początek pobiegł do PiSu, ale ponieważ tam (żarliwego patrioty i katolika  :question-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon: ) nie doceniono, to nagle postanowił zostać nowoczesnym proaborcjonistą i zwolennikiem małżeństw "homoniewiadomo". Taką "nowoczesność" próbuje nam na siłę zapewnić  ".Nowoczesna".
To całe rajcowanie chyba mu się spodobało na tyle, że postanowił spędzić emeryturę nie na rybach lub innych pożytecznych zajęciach, ale brylując w polityce. Siedzi w ciepłym i przy okazji jakaś kaska z diety wpada do kieszonki. Żaden znany mi emeryt takim groszem nie pogardzi.
Partii ".Nowoczesna" praktycznie już niema, więc Pan radny postanowił uciec do przodu i przeskoczyć na "Platformę". Podobno jego wyborcy o niczym innym nie marzą  :laughting-out-loud-emoticon:
Moim skromnym zdaniem, unaocznionym w tym felietonie, zalecałbym tak rozsądnemu politykowi, czyli takirmu co z nie jednego komina wygartywał, aby czniał Platfomę (KO) i myknął do SLD. Platforma dogorywa i wkrótce pozostanie po nie jedynie smród i mgliste wspomnienie. Czerwoni zaś przechodzą renesans.
Decyzja należy do pana emeryta radnego Chojeckiego. Chyba, że przełożeni zadecydowali inaczej?  :laughting-out-loud-emoticon:

ha ha ha

• Gość
« Odpowiedź #254 dnia: Poniedziałek 02 Grudzień 2019, godzina 09:24 »
Radny wraca, bo klub zmienił nazwę na KO

https://radioszczecin.pl/1,397796,radny-wraca-bo-klub-zmienil-nazwe-na-ko

:laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon: