Autor Wątek: Preferencje wyborcze i opinie forumowiczów  (Przeczytany 7280 razy)

Description: Wybory do Parlamentu 2019

ha ha ha

• Gość
Odp: Preferencje wyborcze i opinie forumowiczów
« Odpowiedź #255 dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 18:32 »
Zbigniew Chojecki - radny Województwa Zachodniopomorskiego

Z dniem 28.11.2019r. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego wybrał mnie na:
Przewodniczącego Komisji doraźnej ds. Gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej (jako żeglarz jachtowy i sternik motorowodny doskonale znam zagadnienia żeglugi śródlądowej, itd.),
Wiceprzewodniczącego Komisji Rozwoju, promocji i spraw zaranicznych

Od dnia 19.11.2019r. należę do nowego Klubu radnych Sejmiku o nazwie: "Koalicja Obywatelska", który jest zbieżny z moimi poglądami i kierunkiem działań radnego. Klub uprzednio nazywał się: "Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna", z którego wystąpiłem z niego z wnioskiem o zmianę jego nazwy na usunięcie opisu nazwy klubu "Nowczesna". (...)

źródło: facebook

to jest hit

• Gość
« Odpowiedź #256 dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 19:52 »
(...) Od dnia 19.11.2019r. należę do nowego Klubu radnych Sejmiku o nazwie: "Koalicja Obywatelska", który jest zbieżny z moimi poglądami i kierunkiem działań radnego. Klub uprzednio nazywał się: "Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna", z którego wystąpiłem z niego z wnioskiem o zmianę jego nazwy na usunięcie opisu nazwy klubu "Nowczesna". (...)

Przestraszyli się radnego z Myśliborza i nazwę zmienili  :laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon:   :laughting-out-loud-emoticon:

ja pierniczę

• Gość
« Odpowiedź #257 dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 23:17 »
totalny odlot  :laughting-out-loud-emoticon:  :clown-emoticon:

SKANDAL!

• Gość
« Odpowiedź #258 dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 09:05 »
To się popisali.
I oni wspierają PiS?!

Skandaliczne zachowanie Danuty Patkowskiej i Leszka Dobrzyńskiego .
 Informują dopiero dziś i to tylko na Facebooku , że Prezydent Pan Andrzej Duda będzie dziś w Pyrzycach w Hali OSiR o godz. 18.45

W jaki sposób ma wygrać Andrzej Duda,  albo PiS na naszym terenie skoro mają takich marnych przedstawicieli, którzy są  raczej antyPiSem.

EWENEMENT

• Gość
« Odpowiedź #259 dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 12:26 »
To się popisali.
I oni wspierają PiS?!

Skandaliczne zachowanie Danuty Patkowskiej i Leszka Dobrzyńskiego .
 Informują dopiero dziś i to tylko na Facebooku , że Prezydent Pan Andrzej Duda będzie dziś w Pyrzycach w Hali OSiR o godz. 18.45

W jaki sposób ma wygrać Andrzej Duda,  albo PiS na naszym terenie skoro mają takich marnych przedstawicieli, którzy są  raczej antyPiSem.
to proste- Pani Danuta i ekipa rzadzaca poprostu wstydza sie zaprosic Prezydenta do Mysliborza bo wiedza jak to miasto wyglada.Limuzyna koła pourywałaby na dziurawych ulicach,a jakby jeszcze prezydent zobaczył plakaty zasłaniajace wizytowke Mysliborza ulice Grunwaldzka czy opuszczone rudery w centrum miasta w rynku np.Rybny,sportowy i Zacisze to bylby przerazony jak moga jeszcze w tych czasach wygladac miasteczka bedac tyle lat w UE.

EWENEMENT

• Gość
« Odpowiedź #260 dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 12:28 »
Nie mowie juz o tym jak wygladaja ławki,chodniki w rynku "całe oblepione kupami wron"bo miasto nie przecina koron drzew od lat.

Gość

• Gość
« Odpowiedź #261 dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 16:07 »
A mi wcale Dudy w Myśliborzu nie brakuje, i tak nie ma mojego głosu :laughting-out-loud-emoticon: