Autor Wątek: GMINA NOWOGRÓDEK POM.  (Przeczytany 457262 razy)

Description: kaban

gość

• Gość
Odp: GMINA NOWOGRÓDEK POM.
« Odpowiedź #15 dnia: Piątek 21 Listopad 2014, godzina 19:48 »
Na kogo głosuje upowska hołota w waszej gminie

Nina

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: Piątek 21 Listopad 2014, godzina 20:19 »
Mnie to nie interesuje. Ja głosuję na Mickiewicza.

Mickiewicz

• Gość
« Odpowiedź #17 dnia: Piątek 21 Listopad 2014, godzina 22:55 »
Wszyscy incognito bohaterowie, może odważni podpiszą się pod swoim wpisem...

konrad

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 09:04 »
Mickiewicz idzie od SLD, a na ta partie się nie głosuje,  więc wole chłopa niż krawata

ROZA

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 09:08 »
A mama pana radnego Mrzygłód to zmieniła profesję? Ostatnio widziano ją jak latały po blokach i "sprzatała" ulotki napisane przez pana wójta Pietruszkę.

Osa

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 12:45 »
jak to z SLD ?

Lucyna

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 15:29 »
Wszyscy incognito bohaterowie, może odważni podpiszą się pod swoim wpisem...
[/quote
Rozumiem, że to napisał Pan Mickiewicz??? bo jak tylko się podszył pod nazwisko to gratuluje odwagi bohaterze!!!!

Marek

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 15:41 »
Śmiejecie się, że organista czepiacie się matki ludzie trochę pokory nie mieszajcie rodziny!!!! A teraz to właśnie ten organista przejął pierwsze skrzypce i będzie sobie grał jak będzie chciał i bardzo dobrze!!! A jak na razie to gratuluje pierwszej koncertowej wygranej z kontrkandydatem, który pewny siebie był  :laughting-out-loud-emoticon:
Poza tym to właśnie MY jego publiczność go wybraliśmy większością głosów
Pozdrawiam Marek

Z metra cięty

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Sobota 22 Listopad 2014, godzina 17:49 »
Tak czytam tą ulotkę z krawatem czerwonym i czytam no i nic w niej nie mogę się doczytać. Ach tak to miał być pstryczek w nos kontrkandydata. Hmmmm .... ale chyba nie wyszło. Bo ja to odczytałem tak: ludzie się ode mnie odwracają. No i ja jako wyborca też się odwrócę bo miałem oddać głos na "gospodarza" ale nie oddam. A dlaczego? bo gospodarza to można mieć w zagrodzie.

Mieszkanka

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 16:40 »
Szczerze mówiąc płakać się chcę czytając te wszystkie komentarze.
Wszyscy się pchają do koryta. Ja wybieram mniejsze zło i swój głos oddam na obecnego wójta. Z resztą moja rodzina także. A Pan w krawacie niech dalej wypełnia te swoje papierki i nie pcha się do władzy. Miał okazje się wykazać jako radny, a ja dopiero teraz dowiaduję się, że takowym był. A może jego mamie nudzi się na emeryturze i pcha syna na stanowisko? Nie mam pojęcia, ale uważam, że wszyscy są po jednych pieniądzach. Dlatego warto się zastanowić czy gorzej być może?
Wkurza mnie też kampania, którą prowadzi Pan Drobniak. Kluby sportowe i w kółko jedno i to samo. Bo cóż może mieć do powiedzenia człowiek, który nic innego w życiu nie robił.

no co ty

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 19:58 »
 znowu pietruszka  :question-emoticon: Czas na zmiany i dopływ świeżej krwi.  :tongue-emoticon:

gostek

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 20:17 »
Pietruszka?...ok - trochę zrobił. Czy mógł więcej? - zdecydowanie! czy mógł lepiej - w 100%! czy może być milszy dla mieszkańców, mniej arogancki? - na 100% NIE. po 12 latach bycia wójtem liczy się tylko ON i ON i może jeszcze ON. nie ma mieszkańców, radnych. czas z tym skończyć. dajmy szansę NOWEMU a jak się nie sprawdzi po 4 latach może wybierzemy znowu pietruszkę - wypoczętego, uśmiechniętego, miłego dla innych - może urlop dobrze mu zrobi - zmieni swój stosunek do bliźniego...

Marcin Drobniak

• Gość
« Odpowiedź #27 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 20:21 »
Gdyby połowa mieszkańców naszej miejscowości zrobiłaby chociaż połowę tego co ja, to byłoby fajnie. Znowu ktoś niepoinformowany sieje jadem, może tak przedstawimy się i popatrzymy sobie w oczy? Mamy tendencję do doceniania ludzi, ale dopiero po ich śmierci. To, że Pani nie interesuje się sportem, to nie znaczy, że trzeba to krytykować. Ja pomagam realizować innym swoje pasje, skupiamy w klubie 80 osób - czynnych zawodników w tym młodzież ok. 40 osób. O kibicach, rodzicach tych dzieci nie wspomnę. Od 22 lat robię to społecznie. Czy Pani może pochwalić się czymś podobnym? Może nic więcej innego nie potrafię, ale nie powinno to Pani interesować.

Marian

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 20:31 »
Panie Marcinie to tylko zaczepki fanki wójta, na które nie warto reagować. Zamiast tego mobilizować rodzinę i znajomych i dajcie pietruszce odpocząć. Pozdrawiam.

polak

• Gość
« Odpowiedź #29 dnia: Niedziela 23 Listopad 2014, godzina 20:37 »
Pietruszka?...ok - trochę zrobił. Czy mógł więcej? - zdecydowanie! czy mógł lepiej - w 100%! czy może być milszy dla mieszkańców, mniej arogancki? - na 100% NIE. po 12 latach bycia wójtem liczy się tylko ON i ON i może jeszcze ON. nie ma mieszkańców, radnych. czas z tym skończyć. dajmy szansę NOWEMU a jak się nie sprawdzi po 4 latach może wybierzemy znowu pietruszkę - wypoczętego, uśmiechniętego, miłego dla innych - może urlop dobrze mu zrobi - zmieni swój stosunek do bliźniego...

BRAWO !!! zgadzam się z wypowiedzią w 100%, czas na powiew świeżości w tej gminie ;)