Poniedziałek 09 Grudzień 2019, godzina 14:06

Autor Wątek: Postulaty i Pytania do Radnych  (Przeczytany 389454 razy)

Description:

wrr...

• Gość
Odp: Postulaty i Pytania do Radnych
« Odpowiedź #3990 dnia: Środa 27 Listopad 2019, godzina 12:31 »
Gmina nie dostała dofinansowania na rewitalizację budynku po rybnej, co oznacza, że nie będzie rewitalizacji rynku, dobrze zrozumiałem/usłyszałem. Z tego co pamiętam obie rewitalizacje miały być powiązane ze sobą.

Czy któryś z radnych, który tu zagląda  może odpowiedzieć?

EWENEMENT

• Gość
« Odpowiedź #3991 dnia: Środa 27 Listopad 2019, godzina 14:00 »
Czy któryś z radnych, który tu zagląda  może odpowiedzieć?
nie dostali dofinansowania na rybny i sportowy.Dostali na budynek "była kawiarnia Zacisze"niestety rudery opuszczone dalej beda straszyc w centrum miasta.Wstyd!!!

wrr...

• Gość
« Odpowiedź #3992 dnia: Środa 27 Listopad 2019, godzina 15:02 »

zong

Gość

? Odpowiedź #3985 dnia: Wczoraj o 18:42 ?

Gmina nie dostała dofinansowania na rewitalizację budynku po rybnej, co oznacza, że nie będzie rewitalizacji rynku, dobrze zrozumiałem/usłyszałem. Z tego co pamiętam obie rewitalizacje miały być powiązane ze sobą.

..........................

Moje pytanie dotyczyło całości zadanego pytania przez "zonga".
Rozumiem , że to było pytanie.

Urząd  nie dostał dotacji na budynek po "rybnym" i sportowy, a kto odpowie na  drugie pytanie w sprawie rewitalizacji rynku? Też pamiętam, że "rybny" był powiązany z rynkiem.To można sprawdzić, trochę czasu to jednak potrwa.Chyba radni powinni być na bieżąco i wiedzieć więcej.

kaszuba

• Gość
« Odpowiedź #3993 dnia: Niedziela 01 Grudzień 2019, godzina 22:27 »
nie dostali dofinansowania na rybny i sportowy.Dostali na budynek "była kawiarnia Zacisze"niestety rudery opuszczone dalej beda straszyc w centrum miasta.Wstyd!!!

w czasie burzliwej kampani wyborczej , ktos wspominal ze Artur ma obiecane zacisze .pozyjem uwidziom :laughting-out-loud-emoticon:

no coś ty?

• Gość
« Odpowiedź #3994 dnia: Niedziela 01 Grudzień 2019, godzina 23:09 »
Nie dostał dofinansowania? To co z pieniędzmi, które radni przegłosowali na budynek, którego reklama wisi w centrum (tzw.Rybny), na co  te pieniądze zostaną przeznaczone, na przebudowę rynku?

mieszkaniec

• Gość
« Odpowiedź #3995 dnia: Poniedziałek 02 Grudzień 2019, godzina 12:10 »
OBWIESZCZENIE o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na budowie centrum opiekuńczego dla osób niepełnosprawnych wraz z niezbędną infrastrukturą na działkach o nr ewid. gruntu 75/3, 75/1 obręb 1 m. Myślibórz, gmina Myślibórz

http://bip.mysliborz.pl/unzip/12595.dhtml

Co to ma być , jak ma wyglądać, jak duże to będzie centrum i dokładnie gdzie się będzie znajdowało.Nr działki nic mi to nie mówi, może mapka , gdzie to ma być ?

gość

• Gość
« Odpowiedź #3996 dnia: Poniedziałek 02 Grudzień 2019, godzina 15:02 »
Nie dostał dofinansowania? To co z pieniędzmi, które radni przegłosowali na budynek, którego reklama wisi w centrum (tzw.Rybny), na co  te pieniądze zostaną przeznaczone, na przebudowę rynku?

No właśnie.
Panie A.M. i P.R. co z pieniędzmi?

gość

• Gość
« Odpowiedź #3997 dnia: Wtorek 03 Grudzień 2019, godzina 10:06 »
Ups... i co znowu, żadnej odpowiedzi od radnych?
Tylko nieliczni mogą mieć możliwość uzyskania odpowiedzi na swoje pytania?
Dlaczego nie odpowiadacie na pytania innych forumowiczów/ mieszkańców, być może waszych wyborców?

A.M

• Gość
« Odpowiedź #3998 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 06:41 »
   Stan budynku jest "bardzo" zły i pomimo braku dźeofinansowania remont będzie realizowany ,tyle że etapami. Wniosek o dofinansowanie będzie złożony ponownie w trzecim naborze.

zong

• Gość
« Odpowiedź #3999 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 09:27 »
Rozumiem , że remont tego budynku będzie finansowana z tych pieniędzy , które przegłosowaliście.Tak czy nie?
A  rynek, z jakich pieniędzy będzie przebudowany , "zrewitalizowany", jeśli  w ogóle będzie.

gość

• Gość
« Odpowiedź #4000 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 11:48 »
Z czyich pieniędzy jest finansowany? Czy telewizja  wyemitowała program za darmo?

EKOLOGICZNY MYŚLIBÓRZ-projekt radnej M.P.?

Jako podatnik chciałbym mieć rzeczywisty obraz finansowania tego projektu.
Czy jakiekolwiek pieniądze z kasy gminnej przeznaczone były , są lub będą na ten projekt ?

DFoto

• Gość
« Odpowiedź #4001 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 16:41 »
I myślisz ,że znajdzie się choć jeden odważny radny który o to zapyta?Wątpię. Ja też mogę zadać pytanie np.Czy burmistrz dalej będzie organizował spotkania noworoczne? Pytania bez odpowiedzi,pytania które powinni zadawać radni a nie my... i nie tylko dwóch radnych nas czyta.

A.M

• Gość
« Odpowiedź #4002 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 16:56 »
   Projekt informujący o selektywnej zbiórce odpadów  zrealizowany przez Panią Malgosie Piwowarczyk jest tylko i wyłącznie jej inicjatywa, na który pozyskała pieniądze z banku Pekao s.a. Sala w MOK,TV oraz inne wydatki takie jak zakup plastikowych pojemników na selektywną zbiórkę-przekazane do szkół i instytucji zostały w całości pokryte z projektu. Dobra robota.

EWENEMENT

• Gość
« Odpowiedź #4003 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 18:20 »
Dlaczego od dwoch nocy centrum Mysliborza wokol fontanny jest ciemne???kto odpowiada za to,ze ledwo powiesili pare ozdób swiatecznych (nieudolnie widac)i mamy tradycyjny problem jak co roku w postaci awarii oswietlenia ulicznego.Kolegiata tez ze.wszystkich stron juz zsciemniona poza wieżą.Dlaczego u nas musi zawsze byc po mysliborsku najbrzydziej,najciemniej i najszarzej.Burmistrz sie wypalił razem z żarowkami???

DFoto

• Gość
« Odpowiedź #4004 dnia: Środa 04 Grudzień 2019, godzina 19:31 »
   Projekt informujący o selektywnej zbiórce odpadów  zrealizowany przez Panią Malgosie Piwowarczyk jest tylko i wyłącznie jej inicjatywa, na który pozyskała pieniądze z banku Pekao s.a. Sala w MOK,TV oraz inne wydatki takie jak zakup plastikowych pojemników na selektywną zbiórkę-przekazane do szkół i instytucji zostały w całości pokryte z projektu. Dobra robota.

Mógłby Pan zignorować nasze pytania/nas, nie odpowiadać.Jest inaczej,więc pozytyw.Wszystkie uwagi macie pokazane(z mojej strony)...korzystajcie z tego.