Wyślij odpowiedź

Uwaga: W tym wątku nie pisano od 120 dni.
Jeżeli nie masz pewności, że chcesz tu odpowiedzieć, rozważ rozpoczęcie nowego wątku.
Nazwa:
Email:
Temat:
Ikona wiadomości:

Załącz:
(Wyczyść załącznik)
(więcej załączników)
Dozwolone typy plików: doc, gif, jpg, mpg, pdf, png, txt, zip
Ograniczenia: 4 załączniki na wiadomość
Wszystkie załączone pliki nie zostaną wyświetlone do czasu zatwierdzenia ich przez moderatora.
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku
Posłuchaj liter / Prośba o inny obrazek

Wpisz litery widoczne na obrazku:
podaj wynik 6+8 odjąć 4:

Skróty: naciśnij alt+s aby wysłać wiadomość, alt+p aby ją podejrzeć


Podgląd wątku

Wysłany przez: Gość
« dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 16:07 »

A mi wcale Dudy w Myśliborzu nie brakuje, i tak nie ma mojego głosu :laughting-out-loud-emoticon:
Wysłany przez: EWENEMENT
« dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 12:28 »

Nie mowie juz o tym jak wygladaja ławki,chodniki w rynku "całe oblepione kupami wron"bo miasto nie przecina koron drzew od lat.
Wysłany przez: EWENEMENT
« dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 12:26 »

To się popisali.
I oni wspierają PiS?!

Skandaliczne zachowanie Danuty Patkowskiej i Leszka Dobrzyńskiego .
 Informują dopiero dziś i to tylko na Facebooku , że Prezydent Pan Andrzej Duda będzie dziś w Pyrzycach w Hali OSiR o godz. 18.45

W jaki sposób ma wygrać Andrzej Duda,  albo PiS na naszym terenie skoro mają takich marnych przedstawicieli, którzy są  raczej antyPiSem.
to proste- Pani Danuta i ekipa rzadzaca poprostu wstydza sie zaprosic Prezydenta do Mysliborza bo wiedza jak to miasto wyglada.Limuzyna koła pourywałaby na dziurawych ulicach,a jakby jeszcze prezydent zobaczył plakaty zasłaniajace wizytowke Mysliborza ulice Grunwaldzka czy opuszczone rudery w centrum miasta w rynku np.Rybny,sportowy i Zacisze to bylby przerazony jak moga jeszcze w tych czasach wygladac miasteczka bedac tyle lat w UE.
Wysłany przez: SKANDAL!
« dnia: Czwartek 30 Styczeń 2020, godzina 09:05 »

To się popisali.
I oni wspierają PiS?!

Skandaliczne zachowanie Danuty Patkowskiej i Leszka Dobrzyńskiego .
 Informują dopiero dziś i to tylko na Facebooku , że Prezydent Pan Andrzej Duda będzie dziś w Pyrzycach w Hali OSiR o godz. 18.45

W jaki sposób ma wygrać Andrzej Duda,  albo PiS na naszym terenie skoro mają takich marnych przedstawicieli, którzy są  raczej antyPiSem.

Wysłany przez: ja pierniczę
« dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 23:17 »

totalny odlot  :laughting-out-loud-emoticon:  :clown-emoticon:
Wysłany przez: to jest hit
« dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 19:52 »

(...) Od dnia 19.11.2019r. należę do nowego Klubu radnych Sejmiku o nazwie: "Koalicja Obywatelska", który jest zbieżny z moimi poglądami i kierunkiem działań radnego. Klub uprzednio nazywał się: "Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna", z którego wystąpiłem z niego z wnioskiem o zmianę jego nazwy na usunięcie opisu nazwy klubu "Nowczesna". (...)

Przestraszyli się radnego z Myśliborza i nazwę zmienili  :laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon:   :laughting-out-loud-emoticon:
Wysłany przez: ha ha ha
« dnia: Czwartek 05 Grudzień 2019, godzina 18:32 »

Zbigniew Chojecki - radny Województwa Zachodniopomorskiego

Z dniem 28.11.2019r. Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego wybrał mnie na:
Przewodniczącego Komisji doraźnej ds. Gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej (jako żeglarz jachtowy i sternik motorowodny doskonale znam zagadnienia żeglugi śródlądowej, itd.),
Wiceprzewodniczącego Komisji Rozwoju, promocji i spraw zaranicznych

Od dnia 19.11.2019r. należę do nowego Klubu radnych Sejmiku o nazwie: "Koalicja Obywatelska", który jest zbieżny z moimi poglądami i kierunkiem działań radnego. Klub uprzednio nazywał się: "Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna", z którego wystąpiłem z niego z wnioskiem o zmianę jego nazwy na usunięcie opisu nazwy klubu "Nowczesna". (...)

źródło: facebook
Wysłany przez: ha ha ha
« dnia: Poniedziałek 02 Grudzień 2019, godzina 09:24 »

Radny wraca, bo klub zmienił nazwę na KO

https://radioszczecin.pl/1,397796,radny-wraca-bo-klub-zmienil-nazwe-na-ko


 :laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon:
Wysłany przez: no cóż...
« dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 19:46 »

"Policjant jest 24h na dobę na służbie". "Policjant zawsze pozostaje policjantem, nawet na emeryturze". To cytaty z samych policjantów. Czy Milicjantów? W zasadzie formacja Milicji przeszła suchą nogą bez żadnej weryfikacji do nowego demokratycznego państwa polskiego, zmieniając jedynie nazwę na Policja. Bez weryfikacji kadrowych, dodatkowo mocno zasilona byłymi SBkami, którzy nie załapali się do UOP czy innych służb. Ze względu na mało chwalebne uczynki z konieczności wzięli gorszą robotę w Policji. Taka to Poli-Milicja.


Zdumiewająca jest aktywność byłych i czynnych Policjantów w wyborach. W każdych kolejnych przynajmniej kilku pojawia się w różnych komitetach wyborczych. Czyżby oni jaki i Pan radny Chojecki "został oddelegowany na odcinek polityczny???!"
Na początek pobiegł do PiSu, ale ponieważ tam (żarliwego patrioty i katolika  :question-emoticon:  :laughting-out-loud-emoticon: ) nie doceniono, to nagle postanowił zostać nowoczesnym proaborcjonistą i zwolennikiem małżeństw "homoniewiadomo". Taką "nowoczesność" próbuje nam na siłę zapewnić  ".Nowoczesna".
To całe rajcowanie chyba mu się spodobało na tyle, że postanowił spędzić emeryturę nie na rybach lub innych pożytecznych zajęciach, ale brylując w polityce. Siedzi w ciepłym i przy okazji jakaś kaska z diety wpada do kieszonki. Żaden znany mi emeryt takim groszem nie pogardzi.
Partii ".Nowoczesna" praktycznie już niema, więc Pan radny postanowił uciec do przodu i przeskoczyć na "Platformę". Podobno jego wyborcy o niczym innym nie marzą  :laughting-out-loud-emoticon:
Moim skromnym zdaniem, unaocznionym w tym felietonie, zalecałbym tak rozsądnemu politykowi, czyli takirmu co z nie jednego komina wygartywał, aby czniał Platfomę (KO) i myknął do SLD. Platforma dogorywa i wkrótce pozostanie po nie jedynie smród i mgliste wspomnienie. Czerwoni zaś przechodzą renesans.
Decyzja należy do pana emeryta radnego Chojeckiego. Chyba, że przełożeni zadecydowali inaczej?  :laughting-out-loud-emoticon:
Wysłany przez: Gość
« dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 16:27 »

Panie radny Chojecki, jak nie podziela pan działań (partii) Nowoczesnej, to złóż pan mandat radnego. Przecież został pan wybrany radnym reprezentując i identyfikując się z ta partią.
Mam nadzieję, że po obecnych pańskich działaniach wynika,  że jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy został pan wybrany na radnego. I nic tu zmiana przynależności partyjno-koalicyjnej nie zmieni.
Wysłany przez: z fejsa
« dnia: Środa 30 Październik 2019, godzina 13:17 »

śmieszny człowiek  :laughting-out-loud-emoticon:

TVP3 Szczecin

"Nie spodziewałem się, że zostanę od razu odwołany również z funkcji wiceprzewodniczącego sejmiku" - powiedział w rozmowie politycznej ,,Spięcie? Zbigniew Chojecki, który zrezygnował z członkowstwa w partii Nowoczesna i tym samym klubu Koalicji Obywatelskiej w sejmiku województwa. Zobacz całą rozmowę: https://bit.ly/2PhPaqj

Zbigniew Chojecki Warto obejrzeć całość wywiadu ze Spięcia, bo tu jest tylko wycinek. https://www.facebook.com/976955692366256/posts/2655828534478955/

    Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d ? Edytowano

Zbigniew Chojecki
Zbigniew Chojecki Proszę obejrzeć całość wypowiedź z Sesji Sejmku z 24.10.2019r. Link do niej: https://www.facebook.com/976955692366256/posts/2654049534656855/
2

    Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 4 d ? Edytowano

Adam Lubnau
Adam Lubnau tak poważnie!powinien być pozbawiony mandatu Posła,ponieważ sprzeniewierzył się własnym wyborcom i ich nadziei na lepsze jutro.;)

    Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d

    Zbigniew Chojecki
    Zbigniew Chojecki Adam Lubnau przecież doszedłem z Nowoczesnej. Teraz zmienia się nazwa Klubu bez Nowoczesnej a poglądów nie zmieniam :) . Po prostu poszedłem z Nowoczesnej i teraz jest mój ruch przystąpienia do klubu zbieżnego z moimi poglądami. Moje poglądy prezentuje tylko Koalicja Obywatelska, więc mam plan przystąpić do nowego klubu bez Nowoczesnej. Czekam na zmianę nazwy tego klubu i ruch będzie w tym kierunku. Po prostu nie popieram braku decyzyjności Nowoczesnej, który to brak spowodował, że doszedłem z Nowoczesnej. Koalicja Obywatelska to mój kierunek. Moi wyborcy to wiedzą i mnie popierają.

        Lubię to!
         ? Odpowiedz ? 3 d ? Edytowano

Zdzisław Klasiński
Zdzisław Klasiński Taki pan zasiada w sejmiku i nie ma pojecia na czym polega polityka ??, i tacy ludzie u nas zarzadzaja ,dziwne,chociaz moze i nie !!

    Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d

    Zbigniew Chojecki
    Zbigniew Chojecki Zdzisław Klasiński pojęcie mam. Nowoczesna spowodowała, że nie mogłem uczestniczyć w tak określonym klubie radnych. Jak klub zmieni nazwę i kierunek bez Nowoczesnej, to zrozumiałym jest, że zaproponuję moją osobę do klubu. Tu chodzi tylko o Nowoczesną, której działań nie popieram.

    Lubię to!
     ? Odpowiedz ? 3 d
Wysłany przez: mieszkaniec MiG
« dnia: Wtorek 29 Październik 2019, godzina 08:04 »

Kto będzie miał możliwość spotkania się z Panem Prezydentem poza wyborczym spotkaniem? Kto to ustala?

Tzw.elyta  :laughting-out-loud-emoticon:, czyli chichot historii się cały czas powtarza.Największą szansę będą mieli antypisowscy  :laughting-out-loud-emoticon: z burmistrzem na czele, który nie cierpi PiSu , ale zaciska zęby.Jego ulubionym  politykiem, którego tak często zaprasza jest Arłukowicz, wszyscy to wiedzą, nawet Leszek Dobrzyński i dziw mnie bierze, że ten poseł go tak hołubi.
Wysłany przez: EWENEMENT
« dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 21:54 »

Alternatywy 4 to mozna nakrecic na glownej drodze krajowej przy Baszcie w kierunku os.slowianskiego.Jak mozna bylo dopuscic aby zalatac po jednej stronie pasa kostke brukowa asfaltem,a drugi pas jezdni pozostal z kostki brukowej.Haha!!!wstyd mi jest za to co tam sie dzieje!!!droga krajowa,a zrobiono tam szopke na maksa.Drodzy Radni widzieliscie to??? Ewenement na skale krajowa.Jeden pas ruchu z asfaltu,a drugi pas drogi w dodatku nizszy z kostki brukowej.Totalna hała i wstyd!!! Dyrektor pan "Jani....ki"powinnien sie wstydzic.Prosze o poruszenie tego jutro na sesji.
Wysłany przez: gość
« dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 19:45 »

Przyjedzie i burmistrz pokaże ten bród, smród, i opóźnienie w rozwoju (tak około 15 lat) całej gminy. Normalnie "ALTERNATYWY 4" część 2 tylko kto zagra Balcerka?  :vomited-emoticon:
Wysłany przez: wyborca 2019
« dnia: Poniedziałek 28 Październik 2019, godzina 14:30 »

Kto będzie miał możliwość spotkania się z Panem Prezydentem poza wyborczym spotkaniem? Kto to ustala?